Celovečerní programy - firemní večírky.

Naše celovečerní programy jsou určeny především pro firemní večírky, dále pro diskotéky a mohou se zařadit samozřejmě i do barů. Večerem Vás budou po 4 hodiny provázet stylisticky oblečené hostesky, které budou Vám a Vašim zaměstnancům či zákazníkům nabízet zdarma míchaný nápoj (nejčastěji vodka&juice – samozřejmě ale záleží na vzájemné dohodě).
Do balíčku tohoto celovečerního programu je zařazena i standardní strip show (samozřejmě v kostýmu, který bude stylisticky odpovídat celému zaměření Vaší party). Tuto show můžete dle Vašeho přání zaměnit za striptýz se šlehačkou, lesbo soft či bodypainting (s touto výměnou souvisí navýšení ceny programu dle náročnosti vystoupení). Tento program nabízíme ve třech modifikacích. Jedná se vlastně o program malý, střední a velký.

Malý celovečerní program (pro malé diskotéky, bary, menší firemní večírky)

Pokud máte zájem o malý celovečerní program, můžete se těšit na 2 stylisticky oblečené hostesky, jednu go-go tanečnici a striptýz. Pokud Váš večírek bude probíhat v tišším duchu, samozřejmě se můžeme dohodnout na tom, že na místo go-go tanečnice přijde na Váš večírek o jednu hostesku více.

Střední celovečerní program (pro firemní večírky)

V případě, že si objednáte tento střední celovečerní program, můžete se těšit na 4 stylisticky oblečené hostesky, které Vás budou provázet Vaším večírkem a budou Vám nabízet míchaný drink. Samozřejmě se můžete těšit i na erotickou show.

Velký celovečerní program (větší diskotéky, větší firemní a zákaznické večírky)

Tento program je určen pro větší společenské akce. Velký celovečerní program zahrnuje 4 hostesky, 2 go-go tanečnice (v případě Vašeho zájmu je možné go-go tanečnice zaměnit za hostesky) a samozřejmě i striptýzové vystoupení.
Stylistické zaměření

Vánoční večírek

Pokud přemýšlíte, jak letos oživit Vánoční večírek Vaší firmy, naše celovečerní programy jsou určeny právě Vám. Veselé hostesky ve Vánočních kostýmech Vám nabídnou míchaný drink, milý úsměv i nezávaznou konverzaci.

Pokojská služba

Vzpomeňte si na svoji dovolenou...krásný hotel s bazénem, ochotní číšníci a hotelová služba, která se postarala o čistotu Vašeho pokoje. Ale stalo se Vám někdy, že by Vaše pokojská byla stejně krásná a usměvavá jako v amerických filmech? Pokud ne, tak vyzkoušejte pokojskou službu od Crazygirls. Jistě nebudete zklamáni.

Školačky

Existuje něco, co je více sexy než rozpustilé školačky? Možná že ano…ale pokud se stejnokroj školaček skládá z bílých podkolenek a kostkovaných krátkých sukének, zdá se to být téměř nepřekonatelná kombinace.

Cowgirls

Což takhle podívat se na divoký západ? Drsná příroda, divocí koně, pistolníci a krásné mladé ženy, které se rozhodly vzít svůj život do vlastních rukou. Naše cowgirls Vás jistě v mnohém překvapí. Jejich mottem totiž je: „Nejen chlapi nosí kolty proklatě nízko u pasu!“

Břišní tanečnice

Každý muž alespoň jednou v životě snil o tom, jaké to je, mít vlastní harém. Tuto slast Vám, pánové, bohužel nedopřejeme. Pokud ale chcete na vlastní oči vidět, jak by to asi mohlo u Vás doma vypadat, kdyby se Vám tento sen splnil, břišní tanečnice jsou tou správnou volbou.

Safari party

Pokud jste fanoušky přírodních motivů a máte rádi zvířátka, bude pro Vás jistě zajímavá naše safari party. Dívky budou mít oblečeny kostýmy se zvířecími motivy a rozhodně můžete věřit tomu, že to bude konečně pořádná divočina!

Copyright © 2008-2011, CrazyGirls. All rights reserved.