Ceník a další informace k průběhu akcí.Služby pro pány

Erotická obsluha 400 Kč / hod
Topless obsluha  
      Na 1 hodinu 1200 Kč / hod
      Na 2 hodiny 1000 Kč / hod
      Na 3 hodiny 850 Kč / hod
      4 hodiny a více 700 Kč / hod
Striptýz  
      Dlouhý 2200 Kč
Striptýz se šlehačkou  
      Dlouhý 2500 Kč
Autoerotika 3000 Kč
Lesbo show  
      Soft 4500 Kč
      Hard 6000 Kč
Bodypainting 2500 Kč
Rozlučková show  
      Klasická 3000 Kč
      Speciál 4000 Kč

Služby pro ženy

Pánská obsluha  
      Na 1 hodinu 1000 Kč / hod
      Na 2 hodiny 800 Kč / hod
      Na 3 hodiny 700 Kč / hod
      4 hodiny a více 500 Kč / hod
Striptýz 2500 a více Kč
Bodypainting 3000 Kč

Celovečerní programy

Malý celovečerní program 8000 Kč
Střední celovečerní program 10000 Kč
Velký celovečerní program 12000 Kč

Další poskytované služby

Go-go dance 1500 Kč
Topless dance 2300 Kč
Hostesky od 200 Kč / hod


Pro další služby, například zajištění M.Jacksona Revival, zápasů v bahně, módních přehlídek, erotické automyčky apod. nelze určit jednoznačnou taxu bez získání podrobnějších informací o Vaší akci. Vždy je pro nás podstatný rozsah akce, abychom správně určili počet aktérů, a důležitou roli hraje i výše schváleného rozpočtu.


 

 

 

 

 

Doprava

Po městě Brně hradíme dopravu za Vás. Na mimobrněnské akce je doprava účtována částkou 6Kč/km (počítá se cesta tam i zpět). Děkujeme za pochopení.

 

Fotografie i další záznamy z našich akcí

Vzhledem k tomu, že stoprocentně zaručujeme spolehlivost vůči našemu klientovi, očekáváme samozřejmě stejný přístup i od něj. Během akcí spolupracujeme s různými umělci a diskrétnost je pro nás enormně důležitou podmínkou k tomu, aby byla spokojenost na obou stranách.

 

Vystavování a šíření fotografií nebo jakýchkoliv jiných záznamů je přísně zakázáno (v tištěné i virtuální podobě). Pokud máte zájem o jejich zveřejnění, požádejte nás o písemný souhlas. V případě, že budou záznamy nalezeny na jakýchkoli internetových stránkách nebo jinde, budete nejdříve upozorněni na porušení našich pravidel. Pokud do 48 hodin nezaznamenáme z Vaší strany žádnou odezvu a nápravu, budeme nuceni považovat Vaše jednání za protiprávní na základě Zákona o ochraně osobních údajů

(http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20) a podle toho postupovat.

 

Prostory, ozvučení

Nejvhodnější doba na objednávání vystoupení je 14 dní před plánovanou akcí (v případě celovečerních programů nás kontaktujte alespoň jeden měsíc předem). Pokud budete vystoupení objednávat na poslední chvíli, odrazí se to navýšením ceny. V nestandardních prostorech (restauratérská zařízení, rekreační chaty apod.) prosíme o zajištění bezproblémového přijetí show od místního personálu. Rádi bychom upozornili, že v případě erotického vystoupení zaměřeného na oslavence (např.: striptýz na oslavě narozenin, výročí) a současné přítomnosti jeho partnera vyžadujeme informovanost protějšku. Předejdeme tak možnosti předčasného ukončení vystoupení a jeho nežádoucím důsledkům.

 

Nedílnou součástí většiny služeb by mělo být kvalitní ozvučení pro dokonalý zážitek. Pokud jsou Vaše možnosti v tomto směru omezené, informujte nás, a my se pokusíme zajistit odpovídající zvukovou aparaturu. Také požadujeme možnost přehrání hudebního CD, případně hudby z flash disku. Vyhnete se tak zbytečným technickým komplikacím a zdržení produkce.

 

Objednávka na poslední chvíli

Prosíme, nenechávejte objednávku na poslední chvíli! Vzhledem k tomu, že se často různé akce časově kryjí, je pro nás problematické reagovat na pozdní telefonáty. Mnohdy to znamená obvolávání celého týmu a narušení naplánované koncepce večera, čímž se zvedají naše náklady. Budete-li tedy objednávat vystoupení na poslední chvíli, počítejte s navýšením jeho ceny. Zkontaktujete-li nás jeden den před plánovanou akcí, cena bude navýšena o 300 Kč, v den konání akce bude vyšší o 500 Kč, v případě, že se dovoláte před 18. hodinou. Pokud nás oslovíte v den akce po 18:00 a nám se akci ještě podaří personálně zajistit, budeme nuceni celkovou částku zvýšit o 700 – 1.000 Kč. Naše služby poskytujeme na nejvyšší úrovni, proto potřebujeme dostatečný prostor na plánování a organizaci. Díky tomuto přístupu se těšíme mnoha spokojeným klientům a úspěchům.

 

DOPORUČENÍ

V případě, že máte zájem o naše služby, je ideální nás oslovit zhruba dva týdny předem. Pokud se jedná o organizačně náročnější akci, doporučujeme první kontakt s námi navázat alespoň měsíc dopředu.

Copyright © 2008-2011, CrazyGirls. All rights reserved.