Erotická obsluha a topless obsluha.

Tyto dvě služby jsou určeny především pro restaurace, bary a diskotéky. Erotická obsluha i obsluha nahoře bez mohou být ale realizovány i na firemních večírcích a větších soukromých oslavách. Obě zahrnují příjemnou obsluhu, která s sebou nese nejen pozitivní atmosféru, ale také dodá lehce erotický nádech. Při menších večírcích a oslavách se nemusíte obávat tuto službu zahrnout, protože jsme schopni Vám vybrat komunikativní dívky, které budou příjemnou společností pro Vás i Vaše hosty.

 

EROTICKÁ OBSLUHA. Hostesky budou oděny do lechtivých nočních košilek či erotického spodního prádla, popřípadě do tanečních kostýmků využívaných při go-go dance.

 

TOPLESS OBSLUHA. Aneb "obsluha nahoře bez". Co se oblečení týká, můžete očekávat pouze krátké sukénky, zpod kterých budou vykukovat malinkaté kalhotky. Jestliže máte zájem si obsluhu nahoře bez ještě trošičku okořenit, můžeme pro Vás za nepatrný příplatek zajistit to, že si dívky tyto kalhotky zapomenou doma ;-)

 

PÁNSKÁ OBSLUHA. Tu zajišťují krásní mladí muži, kteří jistě oživí svou společností dámské jízdy, rozlučky se svobodou či ladies party.

 

KOMBINOVANÁ OBSLUHA. Je doporučována na takové akce, kde je více žen než mužů. Váš repertoár tím bude oživen a zajistíte tak spokojenost všech přítomných hostů.

 

Při pravidelném využívání erotické obsluhy a obsluhy nahoře bez se s Vámi rádi domluvíme na snížení jejich cen.

Copyright © 2008-2011, CrazyGirls. All rights reserved.