info@striptyzbrno.cz +420 605 032 496
E-mail - striptýz brno Telefon - striptýz brno

Firemní akce

Poptávky na kompletní program večírku či firemní akce zaznamenáváme stále častěji. Mnohdy se jedná o vánoční večírek, dobrovolný program školení, večírek pro firemní klienty, či zaměstnance, oslavy narozenin, promocí atd.

Téma večírku, jeho průběh a program jsme schopni flexibilně přizpůsobit Vašim požadavkům. Program samozřejmě nemusí být eroticky laděný.

Kromě dílčích služeb, které standardně poskytujeme, jsme schopni pružně reagovat na přání našich klientů. Díky našemu individuálnímu přístupu a zkušenostem můžeme naplánovat váš večírek jak po stránce zábavného programu, tak i zajištění vyhovujících prostor. Pokud máte o svém večírku detailní představu, uděláme akci takovou, jakou ji vy naplánujete. V případě, že se nevíte úplně přesně rozhodnout a nemáte možnost či čas plánovat celou akci, stačí nám sdělit účel, náčrt průběhu, a vše ostatní už můžete nechat na nás. Jednotlivé kroky s vámi samozřejmě budeme průběžně konzultovat. Zákazníci, kteří s námi již mají zkušenost, nám mnohdy sdělí pouze finanční limit a účel pořádaného večírku, s tím, že veškeré další kroky nechávají plně v naší režii. Dbáme na to, aby byl každý večírek jedinečný, proto rádi popustíme uzdu naší kreativitě. Volnost, kterou nám v plánování dáte, je jenom na vás. V případě, že nám projevíte vaši plnou důvěru, poznáte ty nejlepší možné výsledky práce celého týmu. Váš večírek bude kralovat minimálně celé sezóně.

Mám zájem o Firemní akce

Váš e-mail
Předmět
Kontrola
Zpráva