Nabídka práce (Striptýz, obsluha, go-go dance...).

Vzhledem ke stále narůstající poptávce po našich službách, jsme se rozhodli rozšířit svoje řady. Pokud i Ty máš chuť pracovat v mladém a příjemném kolektivu, chceš poznávat spoustu zajímavých lidí, ráda objevuješ nová místa, rádi se s Tebou setkáme osobně a probereme detaily. Jsi ráda středobodem pozornosti a těší Tě zvýšený zájem ze strany opačného pohlaví? Potřebuješ se osamostatnit, ale práce na plný úvazek není nic pro Tebe?

 

V našem kolektivu jsme všichni víc nebo míň "crazy", a když nějakou akci pořádáme, jdeme do toho na sto procent. Víme, že povedený event je tehdy, když na něj i my vzpomínáme dlouhou dobu a v dobrém. Tohle je naším motorem a žene nás kupředu - vždy se snažíme hlavně o jedno, překonat tu předcházející.

 

Hledáme lidi, kteří se nebojí chytnout příležitost za pačesy. S námi i práce může být zábava a odměna na sebe nenechá dlouho čekat. A to nejenom v podobě finančního ohodnocení, ale taky velmi příjemných bonusů, ať už to bude Tvé vyšší sebevědomí, neodolatelný sexepíl či množství nových zkušeností a zážitků. Jestli máš pocit, že tady mluvíme i o Tobě, a myslíš si, že jsi taky tak správně "crazy", není nic jednoduššího, než vyplnit formulář uvedený níže na stránce. My se Ti do několika dnů ozveme, domluvíme se na osobní schůzce, kde probereme všechny detaily, možnosti uplatnění a zodpovíme Tvé otázky. Konečné rozhodnutí bude samozřejmě záležet jen na Tobě.

 

Život je krátký, tak proč nezkusit být tak trochu Crazy :o)

Fill out my online form.
HTML Forms powered by Wufoo.

Copyright © 2008-2011, CrazyGirls. All rights reserved.