info@striptyzbrno.cz +420 605 032 496
E-mail - striptýz brno Telefon - striptýz brno

Burlesque Night v La Vida Loca bar

Kategorie: Naše akce
Burlesque Night v La Vida Loca bar

Ano! Naše burlesque night, pokud chcete česky noc burlesku, byla opravdu povedená. Měli jsme lehce obavy, hlavně protože po dlouhé odmlce jsme úplně poprvé organizovali event tohoto typu, a to přímo v centru Brna!

Díky skvělému baru La Vida Loca jsme mohli uspořádat tuto veřejnou akci  a již sami fotky napovídají, že večer se vydařil. La Vida Loca je vyhlášeny brněnský bar, situovaný na Jakubském náměstí, specializující se na opravdu kvalitní šampaňské . A to také teklo proudem!

Celým večerem provázel náš hostující moderátor, který má za sebou bohatou zkušenost s moderací podobných burlesque eventů a veřejných akcí. Námi vybraní brněnští burlesque artisti, kteří mají zkušenosti nejen z brněnského kabaretu, ale také ze zahraničí, se postarali o program, který byl obohacen o ´soutěž o nejlepší dress code´  a dražbou o ´passties´ ( passties je ta věc, která zakrývá bradavku burlesce) .

Ano, náš záměr byl zapojit publikum do světa burlesque, ne pouze jako diváky, ale též jako součást celého programu. Upřímně,  netušili jsme kolik lidí takto oděno příjde. Dokonce jsme i dostávali dotazy jako - co přesně ten burlesque dress code vlastně má být. Od samého rána tentýž den jsme začali cítit silnou nervozitu, jak se vlastně celá náše akce vydaří.  Podařilo se! Skoro všichni přišli v burlesque stylu oděni a evidentně si to moc užívali. Hlavně dámy byly překrásné a to nás velice potěšilo.  Znáte to sami, na ples se jen tak člověk už druhým rokem skoro nedostal, takže možnost oživení kulturního večera a sama sebe v podobě burlesque, bylo parádním osvěžením pro všechny.

V ten úžasný brněnský večer jsme se prověřili a zároveň si i ověřili, že jako organizátoři večírků jsme obstáli na výbornou. Samozřejmě se na tom všem podílí i naši skvělý účinkující, stage kitty, vedení La Vida loca baru a super publikum. Můžeme být sebelepší v organizaci a plánování akcí a podobných večírků, ale bez těchto lidí by to nešlo. Proto tento popis je zároveň i poděkování všem zúčastněným, kteří se s námi společně na této burlesque night v Brně podíleli.

A co vy? Přemýšlíte o něčem podobném na vaší akci, večírku či v baru ? Stačí nám napsat vaši představu a my vám vytvoříme burlesque večírek na míru .