info@striptyzbrno.cz +420 605 032 496
E-mail - striptýz brno Telefon - striptýz brno

Burlesque Show

Zábava starých kabaretů, která se vám vryje do paměti.

Hledáte něco opravdu originálního na váš večírek nebo oslavu? Něco, co by potěšilo dámské i pánské publikum zároveň? Vystoupení které nikoho neurazí, ale zároveň vás vezme do světa erotiky a umění. Show, se kterou se blýsknete před svým šéfem, manželkou i tchýní? V tom případě je pro vás jedinečná burlesque show ta pravá. Spolupracujeme pouze s profesionály z řad artistů a tanečníků , kteří mají nejen zkušenosti z brněnského ´Cabaret de peches´, ale také  z u nás známého Bohemian Burlesque festivalu, či jemu podobnému v zahraničí.

Burlesque show je definována, jako vystoupení s nádechem erotiky v jiném světle, kde se ženskost a originalita kloubí s humorem či tajemnem. Je to vystoupení při kterém se mužům tají dech a v ženách osvobozuje vášeň.
Nezbytnou součástí každého vystoupení je extravagantní kostým.
Burlesque show zažívala vrchol ve třicátých letech minulého století. Ve světě se ale její sláva vrátila o šedesát let později a nyní začala být populární opět i u nás.
Burleska skrze svoji originální show často balancuje mezi smyslností a vtipem. Nebojí se přiznat nedokonalost a nikdy nesklouzne k vulgaritě.
Ačkoliv k představení patří svlékání, nikdy není úplně vše odhaleno. Oblíbená jsou nejen čísla s péřovými vějíři, které nezaměnitelně k Burlesque patří, ale také např. koupel v obří sklenici, nebo čísla s tématickým zaměřením.
Na vyžádání vám rádi zašleme seznam našich umělců, ze kterých si sami můžete vybrat. V případě organizace Burlesque večeru ve vašem podniku vám se správným výběrem pomůžeme.

Cena je vždy po společné dohodě individuální.

Mám zájem o Burlesque Show

Váš e-mail
Předmět
Kontrola
Zpráva