info@striptyzbrno.cz +420 605 032 496
E-mail - striptýz brno Telefon - striptýz brno

Burlesque Show

Představení plné rozkoše a luxusu vám představí a zatančí naše tanečnice, které stojí za hřích.

Buslesque show v Brně jako nezbedné představení s nádechem kabaretu, plné rozkoše a luxusu vám představí a zatančí naše moderní striptýzové tanečnice, které stojí za hřích. Náboj představení našich nahotinek na vysokých podpatcích vás dostane do euforie.

Burlesque show jako erotické taneční vystoupení, které je podáváno v kombinaci mezi varieté, kabaretem a striptýzem si rozhodně nemůžete nechat ujít. Během show na vás čeká atmosféra zlatých dvacátých let, při tlumeném světle a barevném tanečním vystoupení našich polonahých až nahých žen. Připravte se na to, že vás po celou dobu bude doprovázet uvolněná, nepřesná a nenáročná burleskní nálada.

Dámy si pro vás připraví jedinečné představení jako nebezpečné policistky a hasičky, starostné zdravotní sestřičky či asistentky, které okolo vás budou stepovat na vysokých podpatcích. Jejich svlékací provokace vás dostane doslova na kolena. Burlesque show našich krásek vám zajistí explozi erotiky.

Plánujete program firemní večírek, narozeninovou oslavu či rozlučku se svobodou? Burlesque show potěší nejen oslavence, ale i celé publikum.

Mám zájem o Burlesque Show

Váš e-mail
Předmět
Kontrola
Zpráva