info@striptyzbrno.cz +420 605 032 496
E-mail - striptýz brno Telefon - striptýz brno

Dámský striptýz

Show v podobě profesionálního dámského striptýzu je skvělým erotickým zážitkem pro každého muže.

Plánujete rozlučku se svobodou nebo narozeninový den pro oslavence? Tato show v podobě profesionálního dámského striptýzu je skvělým erotickým zážitkem pro každého muže, ať už jako dárek k narozeninám, rozlučce se svobodou či jiné vhodné příležitosti. Představte si ty nádherná a žhavá těla našich striptérek, které rozpálí nejen oslavence, ale i celé publikum.

Dámský striptýz v Brně se postará o jedinečný večer plný očekávání a vzrušení. Krásná těla našich profesionálních striptérek se postarají o originální a jedinečnou striptýzovou show. Striptýz našich krásných sexy tanečnic vám vždy zajistí skvělou zábavu a podívanou, při které vám mohou splnit i vaše touhy a přání. Co takhle striptýz zlobivé školačky, policistky nebo sekretářky. Naše krásky se opravdu nebojí převléct se do jakéhokoliv erotického kostýmku, myslete ale i na to, že dámy příliš dlouho oblečené nezůstanou.

Jedno z nejvíce oblíbených striptýzových vystoupení je bezkonkurenčně tzv. ROZLUČKOVÁ SHOW, kterou nabízíme již od roku 2008. Tuto show jsme zavedli v České republice jako první.

Představte si hasičku, která se postará o uhašení vašich tajných přání nebo policistku, která se s vámi mazlit rozhodně nebude. Dámský striptýz plný doteků a sexy vyzývavých pohledů od našich krásek bude pokoušet rozhodně každého muže. Pánové, usaďte se a nechte si líbit tanec od našich striptérek, které tu pro vás budou po celou dobu a postarají se tak o nezapomenutelný zážitek vaší pánské jízdy. Striptýz v Brně vám kromě klasického dámského striptýzu může nabídnout také velmi žádanou a speciální rozlučkovou show, kterou můžete oslavenci dát jako svatební dar. Dámský striptýz je možné mimo soukromých oslav a firemních večírku zajistit také pro diskotéky či méně profesionální prostory jako jsou restaurace, podniky nebo hotel.

Přejete si něco "ostřejšího"?

Lesbo Show

Těšte se na vášnivou podívanou hned dvou žen najednou, které si navzájem prozkoumají všechny taje svých krásných těl.

Lesbo show začíná spuštěním romantické hudby a příchodem našich dvou krásných domin, které budou oblečené do latexových oblečků či kostýmků, které jste si předem vyžádali. Poté co se jich však zbaví, ukážou vám, jak se dvě sexy ženy dokáží odvázat! Lesbi show naše krásky spojují s lehkou autoerotikou při které vám naše dvě dámy předvedou neuvěřitelně sexy představení, které se stane nejen pro oslavence ale i pro vás neskutečným zážitkem.

Autoerotika

Jedná se o formu erotické show, při které striptérka využívá některé erotické pomůcky, především vibrátor.

Délka autoerotické show je minimálně 10 minut. Vzhledem k tomu, že se již nejedná pouze o lechtivé vystoupení, rozhodně bychom doporučovali objednávat toto vystoupení především do ryze pánské společnosti. Při tomto vystoupení uvidíte nejen krásné nahé tělo mladé dívky, ale i to, jak si s ním hraje…
Protože: „Kdo si hraje, nezlobí.“ :o)

Mám zájem o Dámský striptýz

Váš e-mail
Předmět
Kontrola
Zpráva