info@striptyzbrno.cz +420 605 032 496
E-mail - striptýz brno Telefon - striptýz brno

LesboShow

Těšte se na vášnivou podívanou hned dvou žen najednou, které si navzájem prozkoumají všechny taje svých krásných těl.

Rádi byste byli u podívané jako je milování se dvou atraktivních žen? V tomto případě vám to naše lesbická show v Brně umožní, stačí se jen posadit a nechat si líbit romantickou hudbu a sledovat, jak si dámy svými jazýčky vyhledávají ty nejerotogennější zóny svých těl, a přitom jsou tělo na tělo.

Lesbo show začíná spuštěním romantické hudby a příchodem našich dvou krásných domin, které budou oblečené do latexových oblečků či kostýmků, které jste si předem vyžádali. Poté co se zbaví svých oblečků vám ukážou, jak se dvě sexy ženy dokážou odvázat a něžně se milovat. Lesbi show naše krásky spojují s lehkou autoerotikou při které vám naše dvě dámy předvedou neuvěřitelně sexy představení, které se stane nejen pro oslavence ale i pro vás neskutečným zážitkem. Během celého představení se kolem vás budou kroutit jejich horká a velmi sexy těla, která velmi dobře ví, jak se svými vnadnými tvary pohybovat.

Chcete vidět dvě hasičky, jak si to rozdávají v rozpálených latexových oblečcích? Mimo to se naše dámy mohou přeměnit z andílků na pořádně drsné policistky, které se s vámi rozhodně mazlit nebudou a dají vám to, po čem nejvíce toužíte. Překvapte vašeho oslavence a nechte si vychutnat erotickou atmosféru s naši lesbi Show v podání našich dvou domin, které jsou schopny dojet kdekoliv a na jakoukoliv párty. Ať už se jedná o soukromou oslavu či rozlučkovou párty, dámy to rozjedou kdykoliv a kdekoliv.

Mám zájem o LesboShow

Váš e-mail
Předmět
Kontrola
Zpráva