info@striptyzbrno.cz +420 605 032 496
E-mail - striptýz brno Telefon - striptýz brno

Zápasy v bahně

Dvě krásky navzájem svádí zápas jenom kvůli Vám. Tohle chcete zažít!

Oblíbená disciplína pánských parties. Představte si dvě krásky, jak navzájem svádí zápas jenom kvůli Vám. Ať už tuhle trochu sportovní disciplínu pojmete jako nevinné zpestření večera anebo vyhlásíte seriózní turnaj, je jenom na Vás.

Souboje probíhají ve většině případů v nafukovacím bazénku. Zařazení této varianty je velice vděčné, protože můžete volit mezi třemi možnostmi válečné látky. Nejrozšířenější jsou samozřejmě notoricky známé bahenní zápasy, následuje pěna a na třetím místě použití oleje.

Dopředu upozorňujeme, že pokud hodláte zařadit zápasy do svého programu, je potřeba dbát jistých opatření. Důležitý je výběr dostatečně velkých prostor (venkovní – vnitřní), protože bazének zabere celkem hodně místa. Vzhledem k tomu, že jde o boj tělo na tělo, se nikdy nevyhneme malé kalamitě - odnese si to daný prostor a někdy i diváci. Je nutné tuto skutečnost domluvit především s vedením dané lokality, kde se Váš večírek koná. Taktéž je nutné, abyste pro aktéry zajistili možnost osprchovat se bezprostředně po skončení programu.

Mám zájem o Zápasy v bahně

Váš e-mail
Předmět
Kontrola
Zpráva